Kontakt

Aktualności

X-Rite Innovation Day w Krakowie!

W dniu 24 maja 2012r Reprograf odbyła druga już impreza z cyklu spotkań X-Rite Innovation Days. Tym razem zaprosiliśmy klientów do Krakowa. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na nasze warsztaty. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie uczestniczyli w warsztatach zapraszamy już niebawem do kolejnych miast Polski: Warszawa, Bydgoszcz, Poznań.

X-Rite_pantone_logo.JPG

Kilka dni po zakończeniu największej poligraficznej imprezy targowej jaką jest Drupa była to niewątpliwie doskonała okazja do poznania nowości firmy X-Rite zaprezentowanych w Düsseldorfie.

Zebrani goście mogli dowiedzieć się zarówno o nowościach pokazanych na Drupie 2012, jak również o możliwościach up-grade’ów do posiadanych produktów firmy X-Rite.

W części warsztatowej uczestnicy mieli możliwość w praktyce wykorzystać urządzenia oferowane przez firmę X-Rite: IntelliTrax i EasyTrax, nowego i1Pro2 wraz o oprogramowaniem do kalibracji i profilowania i1 Profiler 2, oraz oprogramowanie do recepturowania farb i kontroli jej jakości Ink Formulation 6.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i była już drugą z cyklu spotkań. Przypomnijmy tylko, że pierwszą zorganizowaliśmy miesiąc wcześniej we Wrocławiu.

X-KrakInDay_0687.jpg

X-KrakInDay_0664.jpg

 

Cofnij Drukuj